Флоренція – одна з італійських перлин, її гордість та принада. Столиця Тоскани відома невимовно прекрасними краєвидами та величезною кількістю пам’яток історико-культурного надбання людства. Тут народився Данте Аліг’єрі, Мікеланджело Буонарроті та великий Леонардо. До сьогодні церкви та собори міста прикрашають нетлінні творіння найвеличніших митців світу.

Флоренція Середньовічна – місто-музей

Старе місто Флоренції прикрашає Cattedrale di Santa Maria del Fiore – Собор Божої матері. Ця 90-метрова споруда вражає уяву, а у її силуеті гармонійно переплетені сувора готика та елементи раннього Відродження. Оригінальний симбіоз породив нову архітектурну течію – кватроченто.

Флорентійська галерея Уффіці, безперечно, гідна відвідання! У її стінах зберігаються шедеври Сандро Ботічеллі, Рафаеля, Рембрандта, Рубенса та інших відомих художників і скульпторів. Уффіці – найстаровинніший музей світу. Проект споруди належить Giorgio Vasari.

Чим ще здатна здивувати Флоренція? Італія – країна, багата на чарівні міста, але це – достойне особливої уваги. Не можна, наприклад, бути тут і не прогулятися по Ponte Vecchio – легендарному флорентійському мосту, унікальному архітектурному пам’ятнику 14-го століття. Його було зведено на найбільш вузькій ділянці русла ріки Арно (раніше тут був справжнісінький брід). Міст прикрашають панорамні майданчики та старовинні слухові віконця, створені спеціально для того, щоб можна було непомітно підслуховувати, що робиться поблизу.

Флоренція – є батьківщиною не тільки художників та поетів: тут народився Амеріго Віспуччі, той самий конкістадор, чиїм ім’ям через віки назвали американський континент. Словом, якщо душа жадає вражень – вам до Флоренції!

Коментарі