Всесвітньовідомий італійський тенор Андреа Бочеллі виявив, що інфікувався коронавірусом і тепер дарує плазму для досліджень. Сьогодні вранці тенор вирушив до колекційного центру лікарні Cisanello в Пізі. Бочеллі повідомив, що виявлення його позитиву в Covid-19 відбулося 10 березня після взяття мазка. При цьому він уточнив, що у нього немає особливих проблем, а лише невелика температура. Інфікувалася також його дружина та двоє дітей. Новина негайно розлетілася по всьому світу і навіть потрапила на шпальти журналу “Уолл-стріт”.

Бочеллі, який прибув до лікарні у супроводі дружини Вероніки Берті, привітали і подякували від імені Тосканської області, зокрема, директор регіонального центру крові Симона Карлі, директор інфекційних хворіб Франческо Менічетті, який є координатором спільно з лікарнею Сан-Матео Павії національного експерименту плазмотерапії (дослідження “Цунамі” трансфузії ковалентної plAsma для лікування важких пневмонімічних хворіб за рахунок SARS-CoV2 ) для догляду за Covid-19.

Тенор подарував плазму для клінічного дослідження “Цунамі” через плазмаферез, який обробляється машиною для інактивації патогенних мікробів (таким чином, зроблених гіперімунними). Це – важлива умова, щоб можна було використовувати рідкий компонент крові без побічних явищ. Натомість дружина, яка перенесла вагітність, пожертвувала “звичайну” плазму (не можна використовувати гіперімунну плазму жінок з попередніми абортами або вагітностями).

Коментарі