Поки що єдиним здобутком людства щодо впливу на Covid-19 є різнокаліберні тести. Вірніше, навіть, не впливу, а намагання відслідкувати розповсюдження хвороби планетою з метою здійснення хоча б мінімального контролю. Щоб пришвидшити отримання результатів аналізу на коронавірус у Венето розробили новітній експрес-тест, який діє майже блискавично: вже за 7 хвилин людина знатиме, чи є у неї небезпечна недуга, що у короткі терміни змінила світ, або наразі можна зітхнути з полегшенням.    

Швидко, зручно, надійно: еволюція аналізів на Covid-19

Венеціанські вчені розробили експрес-тест, що дозволяє виявити коронавірус протягом всього семи хвилин. Нову розробку з гордістю представив журналістам губернатор області Венето Лука Дзайя. За його словами, на отримання результатів потрібно значно менше часу, тому що тест розроблений для виявлення безпосередньо Covid-19, а не інших збудників.

Як пояснив губернатор, матеріали дослідження будуть передані в Міністерство охорони здоров’я Італії і римський інфекційний госпіталь Spallanzani задля того, щоб тестом змогли скористатися жителі інших регіонів країни.

Вартість інноваційного тесту, який пройшов апробацію на тисячі добровольців, складає всього 12 євро проти 18 – саме стільки на сьогоднішній день коштує традиційний аналіз на коронавірус.

Коментарі