У Італії звільнено з-під тюремної варти 64-річного Джованні Бруска – найбільш жорстокого вбивцю, що належав до організації Коза Ностра. У 70-80-ті роки минулого століття він був ключовою фігурою сицилійської мафії.

Рідня жертв бажає повернути боса мафії до в’язниці

І це не дивно, адже свого часу нелюд наробив немало горя. Наприклад, у 1992 році він підірвав бомбу, яка вбила ведучого італійського слідчого по боротьбі з мафією, легендарного прокурора Джованні Фальконе. При чому загинув не тільки посадовець, але і троє охоронців та його дружина. Це сталося по дорозі біля Палермо – тоді детонувало півтони вибухівки. Незадовго після цього було вбито приятеля Джованні Фальконе – Паоло Борселіно, що змусило владу країни прийняти термінові наджорсткі заходи проти мафії.

Бруска зізнався у більш ніж ста вбивствах. Але особливо страшною була смерть 11-річного сина одного з колишніх мафіозі – вбивця особисто влаштував показову страту дитини. Це була помста за те, що чоловік – батько хлопчика, почав давати свідчення у суді. Проте показова «принциповість» Бруски закінчилася тоді, коли правосуддя дісталося до нього самого – нелюд згодився на співробітництво зі слідством та видав величезну кількість гангстерів, щоб зменшити термін перебування у в’язниці до 25 років (планувалося пожиттєве ув’язнення).

Саме тому практично всі знані політики та родичі жертв безжалісного вбивці категорично проти його звільнення. Монстр не повинен бути на свободі – так вважають всі без виключення.

Коментарі