Прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі, який певний час перебував у одній з італійських лікарень з діагнозом коронавірус, на щастя, вже вдома! Коли людина виліковується – неважливо посадовець чи двірник, це завжди добра новина. Проте, звичайно, новини про публічних осіб  користуються набагато більшим попитом, ніж вісті про пересічних громадян. Як Берлусконі подолав небезпечну хворобу та що він радить братам-італійцям?

Меседж Берлусконі до народу: уникайте коронавірусного егоцентризму!

Вийшовши з воріт лікарні Сан Рафаель, у якій політик перебував 12 днів, Сільвіо Берлусконі відзначив, що зараження коронавірусом стало самим небезпечним випробуванням у його житті, яке чоловік подолав, за його словами, дякуючи небу та професіоналізму лікарів. У зв’язку з цим посадовець щиро порадив співгромадянам частіше згадувати про те, що поводячи себе легковажно, вони можуть заразити рідних та близьких, тому ні на хвилину не потрібно забувати про соціальну відповідальність.

У найближчі дні Сільвіо Берлусконі не буде виходити з дому, оскільки досі знаходиться на самоізоляції, аж поки тест не підтвердить той факт, що в нього більше немає коронавірусу. Особистий лікар політика зазначив, що двобічна коронавірусна пневмонія – вкрай небезпечне захворювання, і якщо б сеньйор Сільвіо заразився на початку пандемії, наприклад, у березні або квітні, то його життя перебувало б під величезною загрозою, враховуючи кількість супутніх хронічних хвороб.

Але хвала Богові все минулося, тож будемо сподіватися, що Берлусконі та його рідні і надалі почуватимуться добре.

Коментарі