Сьогодні, 14.01.2021 року, госпіталізували екс-прем’єра Італії Сільвіо Берлусконі. Сталося це в Монако. Туди ж виїхав і особистий лікар посадовця – у понеділок його терміново викликали, оскільки стан політика дуже погіршився. Чим цього разу захворів сеньйор Сільвіо, лідер партії «Вперед Італія»?

Локдаун у Ніцці

За інформацією агентства Аnsa, 84-річний політик наразі проходить ретельне медичне обстеження. Відомо, що коли почався локдаун, Берлусконі знаходився на своїй віллі, розташованій під містом Ніцца, де й провів більшу частину карантину у минулому році.

Рішення про госпіталізацію прийняв особистий лікар політика, Альберто Дзангрілло, котрий відразу приїхав на південь Франції, відколи його сповістили про погіршення самопочуття Берлусконі. Ескулап повідомив, що нерозумно було транспортувати синьйора Сільвіо до Італії у його нинішньому стані, саме тому лікар прийняв рішення про шпиталізацію у Монте-Карло.

Що сталося з Берлусконі? Наразі озвучена причина – серцева аритмія. Але це попередній діагноз – після обстеження картина стане більш чіткою.

Відомо, що у минулому році політик вже перехворів на Сovid-19. Саме тому, за словами Берлусконі, він тимчасово виїхав з Італії і оселився недалеко від французької Ніцци.

Коментарі