Місто Барі – столиця області Апулія, знаний порт на півдні Італії. Воно розташувалося на узбережжі Адріатичного моря та є доволі значним економічним, історичним і туристичним центром регіону. М’який середземноморський клімат перетворює життя та відпочинок у цьому куточку планети на суцільне задоволення.

Вінтажний та ошатний Барі: Італія не втомлюється дивувати

Місто доволі древнє – є вірогідність, що поселення тут існували ще 3,5 тис. років тому. Рибацька лагуна Баріума згадується у документах, датованих 181 роком до нашої ери. Колись через Барі йшла легендарна Траянова дорога.

Сучасна історія міста невідділима від унікальних пам’яток, що наповнюють його будівлі та вулиці. Свято Барі приходиться на дев’яте травня, а покровителем жителів вважається Миколай Чудотворець. Мощі цього святого з 1087 року зберігаються у крипті однойменної базиліки. Також Барі прикрашає величний Cattedrale di San Sabino, старовинна нормано-швабська фортеця 12-го століття та безліч інших визначних споруд.

У той же час місто має сучасні райони де розташовані економічні та торговельні центри – таким чином, на теренах Барі сива старовина гармонійно поєднується з днем сьогоднішнім. Основна стаття експорту італійського полісу – оливкове масло, виноград та вино, адже природні умови області сприяють родючості місцевих земель.

Кухня Барі достойна окремої розмови: смаколики тут пропонуються – язик проковтнеш! Треба обов’язково спробувати соковиту баранину з бобами, екзотичні та малокалорійні фаршировані мідії, а також яловичі м’ясні рулети. Словом, прекрасне місто і нагодує, і прихистить, і розважить, і здивує мандрівника!

Коментарі