На острові Сардинія нещодавно сталася найбільш потужна повінь, що фіксувалася протягом десятиліття. На жаль, не обійшлося без загиблих та поранених, декілька людей пропали безвісти. Наразі у регіоні діє надзвичайне положення та найвищий, червоний рівень небезпеки.

Страшні плоди повені

Сардинією пройшовся надпотужний шторм, у результаті якого загинули троє людей. І це не остаточні цифри. Найбільше стихія зачепила містечко Бітті, що північному сході острова. Внаслідок сильних злив у деяких місцях сталися значні зсуви, тому більша частина вулиць населеного пункту повністю заблокована. У регіоні працюють рятувальники, які допомагають жителям будинків розчищати завали.

За прогнозами синоптиків, у найближчу добу зливи продовжуватимуться, але їх інтенсивність поступово знизиться. Щодо загиблих, то ними стали 55-річний фермер і 90-річний пенсіонер, що загинув безпосередньо у себе вдома. Одну жінку і досі шукають, але ймовірно, живою навряд чи знайдуть.

Наразі вулиці деяких містечок Сардинії перетворилися на ріки бруду, а льохи будинків катастрофічно затоплені. Стихія також пошкодила автомобільні дороги, телекомунікаційні лінії, майно громадян та лінії електропередач.

Коментарі