Італійські молодята здивували весь світ, оскільки організували весілля у форматі drive-in. На даний час подібний захід у Італії зафіксовано вперше. Головне, що ні гості, ні наречений з нареченою не порушили коронавірусних обмежень, озвучених урядом.

Незвичне весілля в місті Азоло

У містечку провінції Тревізо молодята винайшли оригінальний спосіб, як не порушити суворі коронавірусні обмеження, та при цьому не зіпсувати подію всього життя. На весілля пара запросила біля 130 гостей, яких розмістили у п’ятдесяти шести автомобілях на величезній парковці. Кавалькада розташувалася у вигляді півмісяця.

Церковна церемонія також не порушила абсолютно ніяких заборон, тому що максимальна місткість храму, яку допускає влада в умовах пандемії – 180 прихожан, а у наявності було на півсотні чоловік менше.

Покинувши святково прибраний костел, багаточисельні гості відбули у напрямку парковки, де їх чекали чепурні офіціанти зі смачними наїдками та напоями, які розносили безпосередньо до вікон автомобілів. Посередині було встановлено величезний, ошатний шатер для молодят. Після свята наречений з нареченою, як і гості, залишилися у повному захваті від церемонії та оригінального гуляння.

Коментарі