Два дні тому малогабаритний приватний літак марки «Пайпер» впав на будівлю парковки, зачинену на ремонт. Це сталося недалеко від станції метро «Сан Донато» на північному сході Мілана. На жаль у катастрофі ніхто не вижив – на борту також знаходилася дитина.

Катастрофічний інтернаціональний рейс

Повітряне судно з двома пілотами та шістьма пасажирами, серед яких була дитина, вилетіло з аеропорту Лінате та направлялося на острів Сардинія. Згідно з даними регіонального агентства з надзвичайних ситуацій, у результаті жахливої повітряної катастрофи не вижив ніхто.

За інформацією очевидців у літака прямо в повітрі загорівся один з двигунів. Після цього повітряне судно почало падати. Як стверджує канал Рей News24, на місці пригоди загорілась будівля парковки, а також декілька автомобілів, що стояли поряд.

На даний час з’ясовуються обставини прикрого інциденту, а також здійснюється упізнання тіл загиблих. Згідно з попередніми даними, один з пілотів був громадянином Німеччини, а одна з пасажирок – громадянкою Франції. Розслідування продовжується.

Коментарі