Той, у кого є право на керування автомобілем, пам’ятають, з якими моментами доводилося стикатися під час навчання, а також ніколи не забудуть іспитів з водіння чи закріплення навичок паркування. Що вже говорити про керування літаком – у повітрі будь-яка похибка може коштувати життя як інструктора, так і самого учня, бо самостійно літати, мов птахи, ніхто з нас поки не навчився. От і сьогодні сталася катастрофа, яка, ймовірно, перервала життя людини, що мріяла стати пілотом.

Інструктор вижив, учень – зник: пошуки тривають

Двомісний легкомоторний літак зазнав аварії недалеко від Риму. Про це 25 травня повідомила італійська газета Il Messaggero. Літак Diamond Da 20, що належить льотній школі UrbeAero, по невідомим причинам впав у річку Тибр. На борту літака знаходилися інструктор та учень. Інструктора швидко знайшли в річці і госпіталізували, доправивши на гелікоптері до лікарні. Пошуки учня, на жаль, тривають досі.

За словами інструктора, відразу після вильоту з аеродрому у літака виникли проблеми з двигуном, тому він спробував зробити екстремальний маневр. Вчитель передбачає, що, можливо, його учень застряг в літаку та не встиг евакуюватися.

Коментарі