“Новий старт” – назва проекту другого етапу надзвичайної ситуації “Ковід-19”

атм і загальні

Консультація проводилася з залученням колег із Сінгапуру, Уханю та Сеула. Кожна рекомендація тих, хто через це пройшов раніше, на вагу золота. А саме – реформувати правила громадського транспорту під час співіснування з коронавірусом, який чекає нас у найближчі місяці, а, можливо, й роки. Тому що, коли блокування поступово закінчиться і Мілан поступово повертатиметься до громадського життя, метро, ​​автобуси та трамваї повинні бути готові до революції, яку надзвичайна ситуація зі здоров’ям принесла в життя кожного. Таким чином, спосіб подорожі в громадському транспорті зміниться на другій фазі: переїзд характеризуватиметься соціальною дистанцією та необхідним захистом від ризику зараження. “Новий старт”, новий від’їзд: це назва плану, який Atm розробляє разом з муніципалітетом, який вступить у дію в найближчі тижні після того, як буде подолана гостра фаза ув’язнення вдома. Про це повідомляє Milanoevents.

Коронавірус: план Atm для метро та автобусів

Деталі визначаються, план потрібно вдосконалити. Але “новий старт” громадського транспорту неминуче вимагатиме більш терплячого ставлення з боку всіх. Починаючи від пасажирів метро. Саме тут досліджуваний план, який обговорювали на “віртуальній” зустрічі вищого керівництва Atm та муніципалітету, передбачає фіксовану квоту мандрівників на турнікетах на антресолях: центр операцій з Atm відкриває турнікет, рахує обмежену кількість пасажирів, які можуть вийти на платформу і, як тільки відповідна кількість досягнута, блокується шлагбаум. До наступного потяга. Опинившись всередині, вам доведеться дотримуватися дистанції не менше одного метра один від одного. Саме для полегшення цієї практики є задум розміщувати знаки на підлозі вагонів, кожен метр (принаймні) від іншого, щоб направляти пасажирів. Щоб перевірити відповідність цим відстаням, передбачається, що кількість правоохоронців всередині вагонів збільшиться. Як і використання маски для кожного, вимога повинна бути важливою для кожного пасажира. Також планується встановити дозатори дезінфікуючого засобу на зупинках. Існує побоювання, що доступ до квот ризикує уповільнити та затопити систему. Ось чому, разом з “Новим стартом”, лінія, яка буде продиктована місту, могла б ще більше заохочувати smart working для тих, хто може, та використання приватних засобів від велосипеда, мопеда до автомобіля. Варіанти, які повинні підтримувати громадський транспорт максимально легким. Є також ідея відкрити пасажирам доступ лише із задніх дверей у трамваях, автобусах та тролейбусах, щоб максимально захистити водія від будь-яких контактів. Новинка може торкнутися і таксистів: використання роздільника – пластикового або скляного – між водієм та пасажирами може стати обов’язковою.

Повідомлення Atm

Використовуйте громадський транспорт лише в крайній необхідності

В іншому випадку залишайся вдома. “Ми забезпечуємо обслуговування основних служб для тих, хто працює на передовій для здоров’я та блага міста: медичного персоналу, санітарів, асистентів, волонтерів, операторів логістики, працівників супермаркетів та основних мереж поставок. Користуйтеся громадським транспортом  лише з перевірених причин абсолютної необхідності”.

Перепрограмування підземного та наземного сервісу

  • лінії метрополітену : з понеділка по п’ятницю дотримуються розкладу суботи (служба починається о 5:40, як завжди); у суботні дні – за розкладом святкових днів.
  • автобус, тролейбус та трамвай : з понеділка по п’ятницю розклад суботи; по суботах – святкових днів.
  • приміські лінії : з понеділка по п’ятницю – дотримання суботніх годин, за винятком номерів 709 та 926, які курсують за робочим днем; по суботах – за святковим графіком, за винятком – 89, 130, 132, 140, 352, 423, 424, 431, 705, 707, 783, 901, які курсують за суботніми годинами та 351 за графіком святкових днів, з додатковими вранці (частота близько 30-40); неділя – святковий графік.
  • Лінія Мілан-Лімбіате : з понеділка по п’ятницю курсує по годинах суботи, у суботу – свят, які слідують за канікулами та проходить автобусом (лінія 165).
  • нічна мережа : NM1, NM2, NM3, N25, N26, N90, N91 в обслуговуванні, як завжди. З іншого боку, лінії, що обслуговуються в ніч на п’ятницю та суботу, були призупинені (N42, N50, N54, N57, N80, N94, N15, N24, N27)
  • Неділя  призупинила нічні лінії попередньої ночі

Повернення грошей? Інформація вивчається

Багатьох цікавить питання, чи можна отримати повернення коштів  або змінити термін дії  невикористаних щомісячних або щорічних проїзних, слідуючи за обмеженнями мобільності, що тривають. Формули відшкодування вивчаються відповідно до різних та численних випадків. “Як тільки вони будуть визначені, ми повідомимо їх на нашому веб-сайті, у додатку та на інших інформаційних каналах разом із усіма способами їх запиту. На жаль, надзвичайна ситуація зі здоров’ям також впливає на робочі процеси наших офісів, з неминучими тривалими термінами управління, але наш персонал працює з усіма можливими зусиллями. Дякуємо за терпіння та розуміння”, – звертається Atm до пасажирів.

Коментарі