Апарати штучної вентиляції легенів наразі мають неабияку цінність, хоча фахівці вважають, що у окремих випадках вони, скоріше, шкодять, аніж допомагають. Менше з тим, більшості людей вони у буквальному сенсі рятують життя. Тому американський президент пропонує допомогу ряду країн саме у вигляді пристроїв ШВЛ. Дивно, але дехто відмовляється, бо ж «бійся данайців, навіть якщо вони приносять дари»…

США дарують – Іран відкидає пропозицію

Дональд Трамп заявив в ході брифінгу для преси в неділю, що у американської адміністрації відбулися плідні переговори з шістьма країнами щодо постачання їм апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ) зі Сполучених Штатів.

«Ми також маємо намір допомогти й іншим країнам. До прикладу, Америка відправляє велику кількість смарт-пристроїв до Мексики, оскільки, вони їм дуже потрібні. І в інші держави США теж планують відіслати партію ШВЛ. Наразі відбулися переговори з лідерами деяких країн, і вони згодилися прийняти допомогу, бо дуже потребують цієї техніки» – , наголосив Трамп.

Раніше американський лідер заявляв, що готовий поставити апарати ШВЛ Росії, Італії, Іспанії, Франції та навіть Ірану. Тегеран на це відповів, що не потребує апаратів від США, і вимагає не втручатися в справи інших країн. Як розуміти цю відмову, невідомо, можливо, уряд Ірану вважає, що краще померти стоячи, аніж жити на колінах? При цьому іранська влада продовжує домагатися скасування санкцій США як однієї з головних перешкод у боротьбі з коронавірусом на планеті.

Коментарі