Які тільки нововведення не намагаються придумати посадовці та владні структури, задля того, щоб запобігти розповсюдженню коронавірусної пандемії. Ось і в Італії з початку квітня запускають перший потяг, вільний від коронавірусу. Він буде курсувати між Римом та Міланом. Це авангардна пробна лінія на теренах Європи. Яких саме правил потрібно дотримуватися у цьому незвичному потязі?

Потяг Ferrovie dello Stato Italiane: територія без коронавірусу

Сутність ідеї у тому, що і працівники, і пасажири повинні мати негативний тест на Covid-19 – це обов’язкова умова, без якої на потяг сісти не вдасться. Поки що, як говорилося вище, це стосується маршруту Рим – Мілан, але надалі, якщо ідея сподобається, планується організація поїздок у напрямках Венеції, Неаполю та Флоренції. Про це говорить генеральний директор місцевого залізничного оператора Джанфранко Батісті.

За його словами, подібний потяг – спроба перезавантаження сфери туризму в Італії, ще до того, як коронавірусні обмеження хоч трохи послаблять. Адже наразі в країні внутрішній відпочинок неможливий, бо туристичні поїздки між регіонами заборонені.

Залізничники використають досвід прискореного тестування, яким вже скористалися їх колеги зі сфери авіаперевезень. Ще у вересні 2020 року в аеропорту Фьюмічіно були запущені програми рейсів Covid-free. Час очікування результату – всього півгодини: аналізи робилися перед тим, як пасажири сядуть до літака. Таким же чином будуть діяти і залізничники, які працюють на антикоронавірусному потязі.

Можливо, це і є спосіб, який допоможе Італії відчинити туристичні двері своєї країни для більшої кількості гостей, адже на долю туризму приходиться 14 відсотків економіки держави.

Коментарі