Лікаря італійського міста Монтикьярі звинувачують у вбивстві пацієнтів, що хворіли на коронавірус. Наразі відомо як мінімум про двох загиблих. Навіщо лікар перетворювався на ангела смерті та що саме колов нещасним пацієнтам?

Оригінальний спосіб звільнити ліжка

Карло Моска, якому озвучили підозру у навмисному вбивстві хворих на коронавірусну інфекцію, довгий час працював у лікарні міста Монтикьярі та мав добру репутацію. І ось сталося несподіване. При розтині одного з пацієнтів у організмі хворого знайшли фрагменти препарату, що здатен викликати сповільнення та пригнічення дихання. Оскільки ліки виявили в органах та тканинах тіла, імовірно доза препарату була у декілька разів перевищена.

Мотивів злочину поки не виявлено, але однією з версій є наступна: скоріше за все, таким чином Карло Моска вирішив звільняти ліжка у переповненій лікарні. Відомо, що цей лікар з перших днів пандемії був у першому ешелоні спеціалістів, які боролися зі страшною хворобою. Тому подібне звинувачення шокувало більшість його колег та суспільство.

Але є ще один цікавий факт: до матеріалів справи долучили переписку сестер лікарні, які підозрювали Карло у навмисному вбивстві пацієнтів, називаючи його між собою «людиною несповна розуму».

Коментарі