Сьогодні, коли весь католицький світ святкує Великдень, італійський тенор Андреа Бочеллі привітає вірян із Воскресінням Господнім. Він виступить у порожньому Дуомо Мілану, на запрошення міста та собору, щоб подарувати Італії та світу мить молитви і чудової музики, щоб дати надію в цей час страждання. 

Андреа Бочеллі – Пряма трансляція Дуомо Мілан

Концерт транслюватиметься виключно в прямому ефірі по всьому світу на каналі Tenor’s You-Tube (https://youtu.be/hu-TUOek4LgU) з 19:00 за італійським часом. Бочеллі акомпануватиме Емануеле Віанеллі, титульний органіст Собору. Подію створюють Sugar Music та Universal Music Group спільно з YouTube. Виступ Андреа Бочеллі має благодійний характер.

Андреа Бочеллі виконає Ave Maria di Gounod і Santa Maria di Mascagni, євхаристійний гімн Panis Angelicus. “Я також хотів би включити більш екстравертований твір Domine Deus Россіні, – розповів співак виданню Avvenire. – Порожній Дуомо насправді буде переповнений. Братство віри створює теми, які скасовують будь-яку фізичну відстань. Ми будемо взаємопов’язаним натовпом.

Свята Пасха – це універсальний символ відродження, яке нам усім, віруючим і невіруючим, потрібний. Ми повинні святкувати це кожен день, коли прокидаємось, коли засинаємо, впевнено знаходимо схід сонця, готовий прийняти нас. У цей делікатний історичний момент Воскресіння свідчить про певність у житті, яке перемагає.

Я вважаю, що через цей вірус Господь якось попередив нас. Сподіваюсь, що всі ми засвоїмо урок, щоб змінити своє ставлення до життя”.

Фонд Бочеллі підтримав низку ініціатив у протидії Covid-19.

Композиції які буде виконувати

Бочелі і в минулому виконував ці композиції

Андреа Бочеллі – Авере Марія
Андреа Бочеллі – Санкта Марія
Андреа Бочеллі – Паніс Анделікус
Андреа Бочеллі – Домінус Деус
Андреа Бочеллі – Амазінґ Ґрейс

Про ініціативу муніципалітету Мілану, Архиєпархії та Венеранда Фаббріка дель Дуомо у час надзвичайної ситуації в боротьбі з коронавірусом, яка змусила уряд заборонити будь-які форми громадських зібрань, включаючи релігійні, артист прокоментував:

“Я віруюча людина і католик, тому прийняв запрошення без вагань. Спів може бути формою молитви. І це моя мета, мій намір: молитися разом. Молитися в Божому домі і в день головної християнської урочистості, щоб ми могли якомога швидше подолати цей драматичний період, починаючи знову з нового усвідомлення”.

Коментарі