Загальний карантин продемонстрував, що люди – істоти соціальні та активні, тому більшості з них дуже важко знаходитися у ізоляції та довготривалому статичному положенні. Крім того, стало зрозуміло, що й «милосердя іноді стукає до їх сердець», адже політики, актори, спортсмени та пересічні громадяни у часи пандемії нерідко безкорисливо допомагають ближньому. Це можна робити по різному і не завжди грошима. Наприклад, митці щедро дарують людям свої таланти, як от знаний на Апеннінах та у світі співак Аль Бано.

Felicità під час всесвітньої пандемії

Знаменитий італійський співак Аль Бано заспівав під вікнами готелю м. Барі, який розташовано у області Апулія. Чоловік це зробив, щоб підтримати лікарів, які наразі знаходяться на карантині.

Аль Бано Каррізі зробив приємний сюрприз медичним працівникам, виконавши для них свій знаменитий життєстверджуючий хіт Felicità («Щастя»). Таким чином, співак підтримав медичний персонал лікарні Policlinico міста Барі, який добровільно вирішив самоізолюватись в місцевому готелі Hi Hotel, щоб не заразити своїх рідних і близьких.

Сам Аль Бано важко переносить нинішню ситуацію. Вірус розлучив його з дітьми, які живуть у різних країнах світу, а також забрав життя його найкращого друга Детто Маріано. Тому композицію співак виконував з душею та надривом – слухати пісню без розчулених сліз було неможливо.

Коментарі