Адвент у перекладі з латини означає «пришестя». Це період очікування Різдва, під час якого християни готуються до одного з головних свят року. Як правильно його проводити та які традиції супроводжують адвент?

Свято наближається

Першим днем Адвенту вважається неділя від Різдва Христового. В залежності від року, він випадає від 27 листопада до третього грудня. Aдвент має під собою підґрунтя з двох понять. По-перше, це, звичайно, підготовка до Різдва, чудовий час очікування. З другого боку, церква наполягає на тому, щоб прихожани замислитись про друге Пришестя Христа, яке передрікає Новий Завіт.

Весь світ знає, як виглядає календар Адвенту: його частіше за все роблять у формі ошатного будиночку з віконечками, на яких пишуться дати, що завершуються 25-м грудня, у день Різдва. Відкривати віконечка треба по одному, а за ставнями часто ховаються солодощі або іграшки, що неабияк радує дітей.

У період Адвенту на теренах Італії та по усій Європі встановлюють ялинки. Це роблять 8 грудня, у день Непорочного зачаття Діви Марії. Прикрашені ялинки стоять на великих площах та біля історичних пам’яток, наприклад, поблизу Колізею та Міланського собору.

Коментарі