Адріано Челентано – видатний італійський актор, музикант та режисер, творчість якого добре відома усьому світові. Симпатичний чоловік та колоритна особистість, він довгі роки підкорював публіку неповторною манерою поведінки та невимовним шармом. Наразі Адріано Челентано 83 роки, адже народився він 6-го січня 1938 року – цей день вважається у Італії святом сміху (аналог 1 квітня).

Італійський Molleggiato: цікаві факти з життя актора

Адріано Челентано народився у місті Мілані. У сім’ї було четверо братів та сестер, причому актор – наймолодший, мати народила його у 44 роки. Родина жила дуже бідно, саме тому Челентано у 12 років покинув школу та почав працювати. Підлітком, у 17-річному віці, Адріано захопитися рок-н-ролом і навіть почав грати у власній групі. Незважаючи на акторську кар’єру, він ніколи не полишав заняття музикою – у послужному списку Челентано біля шестиста музичних композицій або три десятки альбомів.

Що стосується ролей у кіно, то найбільш знані картини – «Блеф», «Оксамитові ручки», «Бінго-Бонго», «Приручення норовливого». Йому завжди найкраще вдавалися образи дещо експресивних та дивакуватих персонажів. Цікаво, що Челентано найталановитішим режисером світу вважає Квентіна Тарантіно та говорить, що з задоволенням би знявся в одному з його фільмів.

Щодо життєвих уподобань, відомо, що Адріано Челентано вегетаріанець (з 2005 року), а за віросповіданням – католик. У 1964 році актор обвінчався з жінкою на ім’я Клаудія Морі, з якою проживає до сьогодні – 7 років тому пара відсвяткувала золоте весілля. У них троє дітей та єдиний внук. Чоловік не раз зізнавався у безмежному коханні до своєї дружини, яке не зменшилося з роками.

Адріано Челентано вболіває за міланський «Інтер», а також обожнює грати у шахи і особисто готувати смачні страви. Але є у актора і фобії – він дуже боїться літати.

Коментарі