В умовах пандемії авангардом, який боронить здоров’я суспільства, стають медпрацівники. В той же час першими підступна недуга вражає саме їх. Понад 130 лікарів і медсестер, які контактували з зараженими коронавірусом людьми, померли в Італії від викликаних небезпечною інфекцією ускладнень, повідомляє 9 квітня газета La Repubblica з посиланням на італійську асоціацію медиків.

Лікарі та медсестри: втрати на передовій

За інформацією медіа-джерел та вказаної асоціації, в списках померлих значиться 103 лікаря та 28 медсестер. Уточнюється, що 80 осіб з 131 померлого працювали у лікарнях на півночі Італії, що досі залишається одним із центрів пандемії коронавірусу. Видання нагадує, що в країні Апеннінського півострову зараження коронавірусом загалом виявлено у більш ніж 13,5 тис. працівників медичної сфери.

На сьогоднішній день у Італії вже 139 422 хворих. З них померли 18 279 людей, а вилікувалися майже на десять тисяч більше – 28 470. Число жертв COVID-19 за добу по невідомим причинам зросло після двох днів падіння – 9 квітня померло 610 осіб, заявив глава Служби цивільної оборони Італії Анджело Борреллі. Між тим у середу було зареєстровано 542 летальні випадки, що значно менше щойно названих цифр. Чому так сталося, поки незрозуміло, але очевидно одне – виснаженій системі охорони здоров’я Італії дуже важко справлятися з подібними викликами.

Коментарі