Нещодавно італійська La Repubblica опублікувала матеріал, у якому повідомила, що деяким громадянам Апеннінського півострову пропонують «хабаря» за зйомки у ролику з висловленням подяки російським воєнним лікарям, що прибули до у березні країни з гуманітарною місією. Що за таємниче російське ЗМІ розсилає повідомлення з таким оригінальним проханням?

Політична Санта-Барбара на тлі нищівної пандемії

У скандальних повідомленнях пропонується або прийняти участь у зйомках, або розмістити текст на сторінках будь-якого соціального майданчику зі словами подяки Росії і особисто її керманичу – Володимиру Ясному Сонечкові за довгоочікувану допомогу потерпаючій від гуманітарної катастрофи Італії.

Подібні прохання надсилаються у WhatsApp з обіцянками виплати 200 євро за відео (тексти, мабуть, не користуються великим попитом, тому за них дають менше). Ця інформація вже дійшла до Російської амбасади у Римі, отож, запахло смаженим. Дипломати обурилися і заявили, що прибулим до Італії лікарям і без подібних акцій вистачає визнання, тому вони поняття не мають, кому цей перформанс потрібен і хто його організував.

Таким чином, хто розповсюджує, а ще важливіше оплачує такі дивні, позерські акції, поки невідомо. Хоча одну дівчину, що публікувала відео-звернення на базі веб-ресурсу «Тік-Ток» з подякою Росії за гуманітарну допомогу, знайти вдалося. Панянка розповіла, що це зробити її попросив товариш, заплативши 20 євро (знала б вона, як продешевила!).

Резюмуючи сказане, треба відзначити, що після відбуття російських лікарів до Італії, прокремлівські блогери вельми активізувалися – достатньо згадати ролик з чоловіком, що міняв прапор Євросоюзу на стяг РФ.

Коментарі